aksesuar modası
aksesuar modası

2021 Aksesuar Modası: Moda denilince akla her zaman klasikleşmiş şeyler gelmekte. Örneğin sezonun popüler pantolon kesimleri öne çıkan renkler ve benzeri. Ancak modayı sadece kılık kıyafet ile sınırlandırmak ona yapılabilecek en büyük haksızlıklardan bir tanesidir. Aksesuar modası bir bütün olan moda teriminin en önemli tamamlayıcı parçalarından bir tanesidir. 2021 yılında hangi kombiler ile hangi aksesuarlar kullanılmalı? Aksesuar seçimi neye göre yapılmalı? Kişi vücut tipine en uygun olan aksesuarı nasıl seçebilir? Bu ve bunun gibi pek çok soruya tarif kulübü ailesi olarak detaylı bir araştırma yaparak bir yazı dizisinde yanıt verdik. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımızın detaylarına geçelim.

Aksesuar modası

2021 Aksesuar Modasında Öne Çıkanlar

2021 yılı özellikle aksesuar alanının oldukça parladığı bir konu olacaktır. Aksesuar için modanın şımarık süslü kategorisi de denebilir. Özellikle son dönemde kış aylarında takılan atkılar bereler eldivenler oldukça popüler. Ancak bütün bir sene düşünüldüğünde halhallar saç tokaları kolyeler bileklikler küpeler ve daha niceleri. Bütün bu aksesuar çeşitleri arasında en doğru çeşidi bulmak biraz zor ve karmaşık görünmekte.

Aksesuar modası

 

Ancak kış aylarında özellikle boğazlı kazakları çok daha fazla tercih ediyoruz. Bu kıyafet ile saçlarımızı toplayıp aynı renk saç tokası kullanabiliriz. Saçlarımız bağlı olduğu için de kulaklarımızın boş olması güzel durmayacaktır. Ancak hem saç tokası hem de küpe kullandığımız için karmaşıklık yaratmamak adına kolye tercih etmezseniz daha güzel elit bir görüntü ortaya çıkacaktır.

2021 Aksesuar Modasında Hangi Renkler Öne Çıkıyor

Son 10 senenin aksesuar modasına baktığımızda klasik olarak siyah renk her zaman listenin başında siyah renk gelir. Ancak 2 3 senedir bu algı kırılmakta ve canlı sarılar parlak turuncular artık aksesuarların vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Tek renk kombinlerinizde farklı bir renk kullanarak patlatabilirsiniz.

Aksesuar modası-3

 

Instagram sayfamıza göz gezdirerek sizler için özel bir şekilde hazırlanan tüm tariflerimize ve makalelerimize  göz atabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer makalelerimiz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sağ üstte bulunan değerlendirme kısmından tarifi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca değerlendirmeleriniz doğrultusunda tarifleri ekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun…

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.