2021 Moda Koleksiyonları
2021 Moda Koleksiyonları
2021 Moda Koleksiyonları
2021 Moda Koleksiyonları -3

2021 Moda Koleksiyonları: 2021 hepimiz için oldukça zor bir sene oldu. Dünyayı etkisi altına alan virüs sayesinde moda alanı da oldukça kötü bir şekilde etkilendi. Defileler iptal oldu pek çok tasarım elbise öylece mağazalardan satılmaya başladı. Bu durum yüzünden de 2021 moda koleksiyonları hakkında pek bir bilgi sahibi olamadık. Bu durumda da özellikle kadınlar 2021 senesinin moda koleksiyonları hakkında büyük bir merak sahibi oldular. Tarif kulübü ailesi olarak sizleri bu konuda da en doğru şekilde bilgilendirmek ve aydınlatmak en büyük görevimiz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımızın detaylarına geçelim.

2021 Moda Koleksiyonları

2021 Moda Koleksiyonlarında Hangi Parçalar Moda?

Bu kış özellikle suni deri kış giyim çok dikkat çekiyor. Özellikle koyu renkler 2021 kış modasına daha çok hâkim dene bilir. Koyu kahve uzun suni deri montlar mürdüm biker montlar son derece sık karşılaşacağımız şık parçalardan birkaçı. Bu nefis montları tek renk etek ya da ince kumaş pantolonlar ile oldukça şık bir hale getirebilirsiniz. Ya da mat siyah deri taylar veya büyük mat deri kemerler ile de olduğundan daha şık bir hale gelebilir. Bu parçaların en büyük özelliği ise tam kalıp olmamaları ve vücudu sıkı sıkı sarmamalarıdır. Kendi bedeninizden bir beden  büyük almanız bu parçaları daha da şık gösterecektir.

2021 Moda Koleksiyonları -2

2021 Moda Doğal Tonlar Ön Planda

Bu kış özellikle nüde yani doğal tonlar daha ön planda. Ten rengi kazaklar aynı renk mat deri taytlar üstüne uzun ince beyaz bir hırka hemen hemen her dizi setinde karşımıza çıkan bir kombindir. Fakat bu renkler sadece bu sezonun değil son birkaç yıldır hemen hemen her sezonun popüler renklerindendir. Bu rengi sadece kıyafetlerinizde değil ayakkabı ve aksesuarlarınızda da rahatça kullana bilirsiniz.Ten rengi çantalar büyük mat ten rengi kemerler rahat yumuşak ten rengi spor ayakkabılar oldukça popüler.

Instagram sayfamıza göz gezdirerek sizler için özel bir şekilde hazırlanan tüm tariflerimize ve makalelerimize  göz atabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer makalelerimiz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sağ üstte bulunan değerlendirme kısmından tarifi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca değerlendirmeleriniz doğrultusunda tarifleri ekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun…

2021 Moda Koleksiyonları -3

 

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.