2021 Moda Trendleri
2021 Moda Trendleri

2021 Moda Trendleri: 2021 yılı son bahar kış moda koleksiyonları bütün moda camiası tarafından oldukça titizlikle hazırlandı. Bu koleksiyonun hazırlanmasında en çok 2020 yılında ülkemizi ve dünyamızı kısa süre içerisinde etkisi altına alan kovid-19 virüsü de büyük pay sahibidir. Bildiğiniz gibi 2020 yılı boyunca virüs kapsamında alınan önlemler dâhilinde bütün defileler iptal edildi moda haftaları çevrim içi olarak gerçekleştirildi ve dolayısıyla bu moda haftalarından pek de bir verim alınamadı. Bizler Tarif kulübü ailesi olarak bu konuda gerekli araştırmaları yaptık ve sizler için bir yazı dizisi oluşturduk. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımızın detaylarına geçelim.

2021 Moda Trendleri

2021 Moda Trendleri İlk Bahar Yaz Koleksiyonları

Bütün moda severlerin merakla beklediği Paris moda haftası ve Milano moda haftası bildiğiniz gibi çevrim içi olarak gerçekleşmişti. Bu yılın en büyük moda esintisi 80 yıllarından geliyor. 80’lerden gelen bu moda rüzgârı 2021 yılının ilkbahar ve yaz aylarında da etkisini göstermeye devam edecek.
Bu koleksiyonlarda en çok ön plana çıkan parçalarda siyah deve kuşu tüyleri ve şifon kumaşlar göze çarpıyor. Bu moda haftası ile ilgili ilginç bir detay ise modacıların bu koleksiyonu oluştururken güçlü kadınlardan ve özellikle de kadın yazarlardan ilham almış olmaları oldu. Kadınlardan ilham alarak kadınlara mükemmel parçalar hazırlamak son derece yaratıcı bir fikir. Bu moda koleksiyonları Tik Tok uygulaması üzerinden yapılan bir canlı yayın ile tanıtılmıştı.

2021 Moda Trendleri-2

2021 Moda Trendleri Sonbahar Kış Koleksiyonları

2021 de Özellikle mürdüm gibi canlı renklerin ön planda olduğu siyah beyaz gibi klasik renklerden uzak durularak koyu kahve acı kahve parlak turuncu canlı mor gibi daha dikkat çekici renkler ön plana atılmıştır. Özellikle tek renk ikili takımlarda ceketlerin kalıbının da büyük olması dikkat çekicidir.

Instagram sayfamıza göz gezdirerek sizler için özel bir şekilde hazırlanan tüm tariflerimize ve makalelerimize  göz atabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer makalelerimiz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sağ üstte bulunan değerlendirme kısmından tarifi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca değerlendirmeleriniz doğrultusunda tarifleri ekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun…

2021 Moda Trendleri-3

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.