2021 Yılı Erkek Modasına Dair Sırlar-4
2021 Yılı Erkek Modasına Dair Sırlar-5

2021 Yılı Erkek Modası Sırları: 2021 yılı özellikle erkek modası bakımından oldukça verimli bir sene oldu. Bu sene geçtiğimiz senenin doğru bilinen bütün yanlışları ortadan kaldırıldı. Özellikle renk geçişleri hakkında pek çok yeni fikir ve koleksiyon ortaya çıkarıldı. Erkeklerin moda konusuna uzak olduğunu düşünmek sık düşülen bir hatadır. Sadece ülkemizde bile erkek modasını oldukça yakından takip eden pek çok bakımlı kişi bulunmaktadır. Özellikle erkekler 2020 yılından sonra daha çok moda alanında bir farkındalık yaşamış ve kendi giysilerine daha çok dikkat eder hale gelmiş gibi görünüyor. Tarif kulübü ailesi olarak erkeklerin içinde bulunduğu bu değişime destek oluyor ve onlara bu konudaki bütün bilgilerimizi bu yazı dizisi ile sunuyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımızın detaylarına geçelim.

2021 Yılı Erkek Modasına Dair Sırlar

Hangi Renkler Ön Planda?

2021 erkek modasında bu sene özellikle klasik renklerden oldukça uzaklaşıldı. Kadın modasında da olduğu gibi bu yıl erkekler için de canlı renkler yaz kış demeden koleksiyonlarda yerini aldı. Ancak şöyle bir göz atıldığında daha çok açık yeşil turuncu gibi aslında normalde pek de tercih edilmeyen renkler ön plana çıktı.

Bu da 2021 yılında erkek modasının da kendi içinde bir devrim gerçekleştirdiğinin ufak bir kanıtı aslında. Ancak sadece bu canlı renkler değil koyu siyaha yakın lacivertler de oldukça göze çarpıyor bu yılın en belirgin rengi ise toprak tonları! Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de bu renk oldukça rağbet göreceğe benziyor.

2021 Yılı Erkek Modasına Dair Sırlar-2

 

2021 Erkek Modası Aksesuar Kullanımı

Özellikle erkek modası denilince pek çok kişinin aklına oldukça klasik bir tablo gelir. Klasik kot pantolonlar üzerine giyilen kazaklar kazakların altından sarkan gömlekler. Hemen hemen hiç kimse erkeklerin de bir çanta modasına sahip olduğundan bahsetmez. Özellikle koyu kahve renklerinde çantalar bu sene erkek modasının öncülerinden.

Instagram sayfamıza göz gezdirerek sizler için özel bir şekilde hazırlanan tüm tariflerimize ve makalelerimize  göz atabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer makalelerimiz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sağ üstte bulunan değerlendirme kısmından tarifi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca değerlendirmeleriniz doğrultusunda tarifleri ekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun…

2021 Yılı Erkek Modasına Dair Sırlar-3

 

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.