2021 Ünlü Kombinleri: Moda hepimizin hayatının en vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. 2021 yılında moda öncüleri oldukça ilgi çeken koleksiyonlar hazırladılar. Her ne kadar bu koleksiyonlar defile ve moda haftaları yasaklandığı için yeteri kadar tanıtılamasa da yapılan çevrimiçi defileler sayesinde pek çok moda koleksiyonundan haberimiz oldu. Bu koleksiyonların en belirgin taşıyıcıları ise ünlü kişilerin Kombinleri elbette. Kim hangi popüler parçayı ne ile birleştirdi? Kim vücudunu yeteri kadar tanıdı ve ona göre giyindi? Kim şık kim rüküş işte bu ve bunun gibi merak edilen pek soruyu Tarif Kulübü ailesi olarak sizler için yanıtladık ve bu yanıtlardan oluşan bir yazı dizisi hazırladık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımızın detaylarına geçelim.2021 Yılı Ünlü Kombinleri

Topuklu Ayakkabı Çılgınlığı

Bu yıl özellikle oyuncular arasında oldukça popüler olan topuklu ayakkabılar artık hayatımızın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Dizi setlerinde düztaban ayakkabılar ve spor ayakkabılar neredeyse tarih oldu denilebilir. Özellikle topuklu uzun çizmeler bu sene oldukça popüler oldu. Kısa elbiselerin altına çok şık bir şekilde kombin yapılabilecek olan bu çizmeler hem sıcak tutuyor hem de şıklığınızdan ödün vermemenizi sağlıyor.

2021 Yılı Ünlü Kombinleri-2

Mücevher Kadar Işıltılı Elbiseler

Özellikle ünlü kişilerin 2020 yılı öncesinde katıldıkları lansmanlara baktığımızda pek çok moda ikonunun yerli yabancı fark etmeksizin mücevher tonlarını çok sık bir şekilde kullandıkları görülür. Özellikle dünyaca ünlü moda ikonlarının parlak ışıltılı yeşil tonlarında tek parça elbiseler ile pek çok davette boy gösterdiği görülmüştür.

Ayrıca 2021 senesinde ünlü simalar çok ağır aşırı süslü abiyelerden ziyade daha basit sade ve şık çoğu zaman tek renk kombinler ile karşımıza çıkıyorlar. Özellikle ten rengi bu dönemlerde oldukça popüler. Ten rengi topuklu ayakkabılar ten rengi çantalar ve ten rengi tek parça özellikle de sırt dekolteli elbiselerin bütün olarak kombini pek çok ünlü sima ile karşımıza çıktı.

Instagram sayfamıza göz gezdirerek sizler için özel bir şekilde hazırlanan tüm tariflerimize ve makalelerimize  göz atabilirsiniz. Ayrıca bu ve buna benzer makalelerimiz için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sağ üstte bulunan değerlendirme kısmından tarifi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca değerlendirmeleriniz doğrultusunda tarifleri ekliyoruz. Şimdiden afiyet olsun…

2021 Yılı Ünlü Kombinleri-3

Bir Cevap Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.